کراتین ترکیبی کرمگناول آلمکس

جدید

165,000 تومان
هدایای ویژه
ضمانت اصالت
بازگشت وجه
ارسال رایگان

توضیحات

 

30 روز قدرت، توان و حجم

میتوانید 30 روز تمام قدرت، توان و حجم را در تمرینات خود متصور شوید؟ آیا به دنبال تغییراتی مشهود در بدن خود نسبت به امروزتان هستید ؟ مکمل کرمگنول آلمکس با اختراع فرمول پیچیده و ابداعی خود تمام نتایجی که در ذهن خود مرور کرده اید را برایتان به واقعیت خواهد رساند.

 

اولین بار و هربار در هرزمان اثرات فوری، پایدار و پرقدرت کرمگنول را احساس خواهید کرد

 

هرگز در تاریخ ساخت مکمل های بدنسازی سابقه استفاده از سیستم فوق پیشرفته 3MPD™ یا همان فن آوری تحویل دارویی در ترکیب با کراتین منیزیم کلات ( کراتین مگناپاور) وجود نداشته است که با الهام از یک ماتریس جذب دارویی نتایج فوق العاده طبیعی را بهمراه داشته باشید. 3MPD™ قدرت تغییر هر چیزی که در مورد فن آوری مکمل های بدنسازی تا به امروز میدانستید را داراست.

 

کراتین کرمگنول یه دوره کامل 30 روزه است که قرص های آن از 3 لایه خاص شکل گرفته اند که متشکل از یک فرمول قوی حفاظت شده است که توسط پتنت های متعدد برای ارائه نهایت قدرت، توان و حجم در سریعترین زمان ممکن اختراع شده است. به طور کامل و 100% عضلات به کراتین کلات میوتروپیک به صورت انبساط و دم عضلانی واکنش نشان میدهند.

 

کراتین منیزیم کلات

نتایج نمایانگر واکنش 100% کامل به منیزیم است، بطوری که کراتین مگناپاور بیشترین میزان فعال کراتین به داخل جریان خون برای رسیدن به حداکثر جذب توسط عضلات را فراهم می آورد. نتایج بهروری بیشتر عضلانی و بیشترین میزان حجم و قدرت را نشان میدهد. کرمگنول آلمکس با سیستم پیشرفته 3MPD محدودیت گذشته در استفاده از حداکثر اثربخشی و بهروری از کراتین را از بین برده و سایر مکمل های کراتینی را برای گرد و خاک خوردن به گوشه قفسه های فرستاده است.

 

کراتین مگناپاور باعث افزایش 185% قدرت عضلانی میشود

 

فناوری 3MPD

آلمکس پیشگام در توسعه و انتشار این سیستم تحویل منحصر به فرد و بسیار موثر منحصر به خود است. هر جزء و مرحله از قرص در یک فرایند کاملا" مجزا ساخته میشود. هر جزء از قرص دارای ویژگی های خاص خود است، همچنین دارای سیستم انتشار و تجزیه منجصر به خود است. هنگامی که هر فاز به اتمام میرسد، به صورت مکانیکی وارد فاز بعدی خواهد شد که از سیستم تحویل نوین دارویی که بصورت کاملا" جدیدی به صنعت مکمل سازی وارد شده است الهام گرفته شده است.

 

افزایش حیرت انگیر قدرت، توان و حجم عضلانی

کرمگنول به طور چشمگیر و معجزه آسایی قدرت و توان شما را برای غلبه و مواجهه با وزن ها در باشگاه و رسیدن به حداکثر حجم عضلانی را افزایش میدهد. هر جعبه کرمگنول شامل 240 قرص با تکنولوژی 3MPD است که شما را برای یک کامل 30 روزه و استفاده برای 2 بار در روز مجهز میکند. یک چرخه کامل یک ماهه که سطح کاملا" جدیدی از قدرت ، توان و سایز عضلانی را برای شما به ارمغان خواهد آورد و هدف شما را برای رسیدن به عضلاتی حجیم و برش خورده میسر مینماید. تنها در 30 روز پیشرفت های شگرف شما در قدرت و توان عضلانی در کنار افزایش خیره کننده حجم عضلات شما را شگفت زده خواهد نمود.

 

دستاوردهای عظیم در حجم عضلات

افزایش 185% قدرت عضلات
سه لایه برتر انتقال و نگهداری کراتین (بزرگترین جذب کراتین سلولی)
افزایش شدید اکسیژن بافت های عضلانی
1600 میلی گرم بتا آلانین بتاسینت دریافتی در هر روز

 

نتیجه : کرمگنول ترکیبی از بهترین انواع موادی است که با توجه با دقیقترین پژوهش ها، سریعترین و مستمرترین عملکرد را به شما ارائه میدهد. افزایش تعداد تکرارها و ست ها و رشد عضلانی فراتر از انتظار تنها در 30 روز !

 

دستور العامل مصرف کراتین کرمگنول آلمکس : هر وعده شامل 4 قرص 2 بار در روز مصرف شود. بعد از مصرف مقدار زیادی آب بنوشید، میتوانید همراه با غذا یا بصورت خالی مصرف نمایید.

 

در روزهای تمرین بنا بر زمان انجام تمرینات میتوانید طبق دستورالعمل زیر مصرف نمایید:

جلسات تمرینی عصر : 1 وعده پس از بیدار شدن از خواب و یک وعده بعد از انجام تمرینات
جلسات تمرینی صبح : 1 وعده بعد از انجام تمرینات و یه وعده 6 تا 8 ساعت بعد
جلسات تمرینی اواسط روز : 1 وعده بعد از انجام تمرینات و یه وعده قبل از خواب

دیدگاه‎ها

نظر شما پس از تایید مدیر سایت نمایش داده خواهد شد.

نظراتی که خلاف قوانین باشند تایید نخواهند شد.

مشاهده قوانین نظرات کاربران

 

نوشتن دیدگاه

کراتین ترکیبی کرمگناول آلمکس

کراتین ترکیبی کرمگناول آلمکس

برو بالا